Klasteriai

Prezidentas Romas Apulskis

Adresas: J.Jasinskio g. 16, LT-01112 Vilnius

Tel.: +370 686 65563

El. paštas: romas.apulskis@biuras.lt

Tinklapis: www.abbi.lt

Valdybos pirmininkė  Sonata Veršelienė

Adresas: Liudiškių g. 18, LT-29130  Anykščiai

Mob.: +370 678 84 456

El. paštas: anyksciuklasteris@gmail.com

El. paštas: sveikatosoaze@res.lt

Prezidentas Marius Pareščius

Mob.: +37068677781

El.paštas: marius@bec.lt

 

Vykdantysis direktorius Edmundas Sipkus

Mob.: +37069829122

El.paštas: edmundas@bec.lt

Valdybos pirmininkė Vaiva Macijauskienė

Adresas: Sodybų g. 8, Aukštelkės k., Šiaulių r.sav., Lietuva

Mob.: +370 688 23878

El. paštas: info@bfcluster.com

www.bfcluster.com

 

Valdybos pirmininkas  Tomas Jaskelevičius

Adresas: Jonavos str. 68A, LT – 44191 Kaunas

Mob.: +370 650 80617

El. paštas: info@bacc.lt

Tinklapis: www.bacc.lt

Vadovas Arvydas Augustaitis

Adresas: Šilainių g. 46, Beinaičių k. Kėdainių rajonas

Mob.:  +370 686  97747

El. paštas: inoklaster@addeco.lt

Tinklapis: www.addeco.lt

Valdybos pirmininkas Raminta Indriulienė

Adresas: Alyvų g. 8, Biržų k., LT-41180  Biržų r.

Mob.: + 370 682 35486

El. paštas: info@visitbirzai.lt

Tinklapis: www.birzuklasteris.lt

Koordinatorė Reda Aleksandravičienė

Adresas: Savanorių pr. 178, LT-44150 Kaunas, Lithuania

Mob.: +370 610 02287

El. paštas: office@blaster.lt

Tinklapis: www.blaster.lt

 

Direktorė Jolanta Žotkevičienė 

Adresas: Mokslininkų g. 6A, LT-08412 Vilnius

Mob.: +370 687 14598

El.paštas: jolanta@bod.lt

Vadovas Algirdas Stonys

Adresas: Savanorių pr. 192, LT-44151 Kaunas

Mob.: +370 650 14874

El. paštas: algirdas.s@elitcluster.com

Tinklapis: www.elitcluster.com

Koordinatorius Darius Čeledinas

Adresas: Ateities g. 45C, LT-52119 Kaunas

Mob. +370 698 21973

El.paštas: d.celedinas@encluster.lt

Tinklapis: www.encluster.lt

Koordinatorius Paulius Valiulis

Adresas: Tiekejų g. 23D, LT-97123, Kretinga

Mob.: +370 605 37205

El. paštaspaulius@leph.lt

Tinklapis:: www.leph.lt

Direktorius Prof. Algirdas Galdikas

Adresas: Vismaliukų g. 34, LT- 10243, Vilnius

Tel.: +370 5 250 0610

Faks.: +370 5 250 0616

El. paštas: algis.galdikas@protechnology.lt

Tinklapis: www.protechnology.lt  

Koordinatorius/vadovas: Darius Stankus

Adresas: Šilutes pl. 51, Klaipėda

Mob.: +370 645 24440

El. paštas: info@hho-water-gas.com

Tinklapis: http://hho-water-gas.com

Vadovas  Petras Mačiulis

Adresas: Ignalina, Ateities g. 23

Mob.: +370 686 81811

El. paštas: petrasm@zuvedra.com

Koordinatorius Edmundas Žvirblis

Adresas: Mokslininkų  g. 2A - 128, LT-08412 Vilnius

Tel.: +370 5 2 622 623

Mob.: +370 686 55 422

El.paštas: zvirblis@infobalt.lt

Prezidentas Vytautas Baublys

Adresas: Elnių g. 27 – 90 , LT-08101 Vilnius

Mob.: +370 618 00552

El.paštas: vytautas.baublys@gmail.com

Direktorius: Dr. Vygintas Sidzikauskas

Koordinatorius: Vaidotas Petronis 

Adresas: Gėlių g. 4 - 9, LT-01137 Vilnius

Mob.: +370 650 740 88; +370 655 617 89

El.paštas: odizap@gmail.com 

El.paštas:  vaidotas@pvmc.lt

Tinklapis:  www.ie-klasteris.lt

Direktorius Rimgaudas Žaliauskas

Adresas: Akademijos g. 2, LT-08412 Vilnius

Mob.: +370 652 65533

El. paštas: rimgaudas@smartandgreencity.com

El. paštas: r.zaliauskas@gmail.com

Direktorius Rolandas Juraitis

Adresas: Jeruzalės g. 21, LT-08420 Vilnius

Mob.: +370 698 37003

El. paštas: r.juraitis@smartta.eu

Tinklapis: www.smartta.eu

Sėkmės istorijos

 Šiais metais kovo 20-23 Maskvoje vyko Tarptautinė turizmo paroda MITT 2013. Šioje parodoje didelis dėmėsis buvo skirtas Medicinos turizmo populiarinimui. Joje dalyvavo vokiečiai, šveicarai, suomiai, bulgarai, slovėnai, čekai, italai, mūsų kaimynai lenkai, nuolatiniai dalyviai Izraelio medicinos įstaigos. Šios šalys jau senai...

Naujienlaiškio prenumerata