Pažangių ortopedijos ir reabilitacijos priemonių klasteris

klaster lt logo.jpg

Sektorius:

Medicinos

Klasterio koordinatorius:

Všį „Vilties žiedas“

Klasterio įkūrimo metai:

2012 m.

 

Trumpas klasterio veiklos aprašymas:

Klasterio tikslas - kuriant narių bendradarbiavimui reikalingą aplinką ir sutelkiant bendrus resursus bei kompetenciją naujų produktų kūrimo, gamybos ir rinkodaros srityse, taip pat aukštųjų technologijų kūrimo ir diegimo, technologinių paslaugų teikimo, inovacijų ir investicijų skatinimo srityse, didinti jų, taip pat visos Lietuvos ortopedijos bei reabilitacijos techninių priemonių pramonės kuriamą pridėtinę vertę, konkurencingumą ir verslo internacionalizavimą ekonominės globalizacijos sąlygomis.

Klasteryje yra kuriamos ir pritaikomos ortopedijos gaminiams naujos pažangios medžiagos bei naudojamos inovatyvios poveikio priemonės, padėsiančios iš esmės paspartinti reabilitacijos procesus ir sumažinti kaštus.

Vilniaus Investicinėje Inovacijų Zonoje bus įrengta šiuolaikinė Klasterio bazė pažangioms ortopedijos bei reabilitacijos techninėms priemonėms kurti, žinių ir technologijų sklaidai bei verslo plėtrai ekonominės globalizacijos sąlygomis užtikrinti.

 

Klasterio nariai:

  • UAB „MT sprendimai“
  • UAB „Start Vilnius“
  • UAB ,,Optronika“
  • UAB „Plėtra“
  • UAB “Eleston”
  • UAB „Gaumina“

 

 

Sėkmės istorijos

Birželio mėnesį savo veiklą pradeda informacinių technologijų medicinoje klasteris, kuris siūlys naujus IT sprendimus medicinos sektoriui.

Naujienlaiškio prenumerata