Siauliai Subcontracting Cluster

cluster logo horiz.png

Sektorius:

Inžinerinė pramonė                      

Klasterio koordinatorius:

Asociacija "Siauliai Subcontracting Cluster"

Klasterio įkūrimo metai:

2015 m.

 

Trumpas klasterio veiklos aprašymas:

SSC – tai strateginis įmonių aljansas, kuri sujungia geriausias regiono kompetencijas užsakomosios gamybos srityje. Toks junginys suteikia galimybę lankčiai, efektyviai ir mažiausiomis sąnaudomis įgyvendinti didelės apimties projektus.. Derindami gamybinius pajėgumus kokybiškai ir per maksimaliai trumpą laiką mūsų įmonių aljansas geba įsisavinti ir pagaminti įvairaus profilio ir sudėtingumo kompleksinius gaminius optimaliausiomis kainomis.

SSC įkurtas 2015 metais ir šiuo metu apjungia 9 didžiausias Šiaulių regiono metalo apdirbimo srityje dirbančias įmones. Bendras klasterio įmonių darbuotojų skaičius ~ 2000 , metinė apyvarta daugiau nei 200 mln.Eur. Šiuo metu įmonės sėkmingai įgyvendina projektus ir eksportuoja daugiau nei į 20 pasaulio šalių, pagrinde į Švediją, Daniją, Vokietiją, Norvegiją, Lenkiją, Rytų šalis. Klasterio įmonės gali pasiūlyti pilną technologinį procesą: nuo produktų vystymo iki pristatymo į kliento nurodytą vietą visme pasaulyje. įrenginių gamybai pradedant smulkiais metalo elementais baigiat dideliais nestandartiniais metalo gaminiais.

SSC vizija - tapti sparčiausiai Baltijos regione besivystančiu strateginiu įmonių aljansu: teikti platų paslaugų spektrą įvairių pramonės šakų klientams, siekti ne tik tvaraus finansinio augimo bet ir naudos regionui, bendradarbiauti su mokslo ir mokymo įstaigomis.

SSC misija - padidinti klasterio steigėjų bei klientų verslo vertę.

SSC vertybės - Patikimumas. Partnerystė. Patirtis. Pagarba.

 

Klasterio nariai/įmonės pavadinimas:

  • UAB „ELGA“
  • UAB „Plieno fortas“
  • UAB „HENRIS“ 
  • UAB „Kalvis“ 
  • UAB „SALDA“ 
  • UAB „Statga“ 
  • UAB „MECHANIKA“ 

Sėkmės istorijos

Birželio mėnesį savo veiklą pradeda informacinių technologijų medicinoje klasteris, kuris siūlys naujus IT sprendimus medicinos sektoriui.

Naujienlaiškio prenumerata