Šiaulių regione kuriamas Statybos įmonių klasteris

Šiauliai siekia tapti vienais iš lyderių kooperacijos ir klasterizacijos srityje tarp verslo ir mokslo Lietuvoje. Šiai dienai veikiančių ir registruotų klasterių Šiaulių regione yra daugiau negu Klapėdos.

Šiaulių regione kuriamas Statybos įmonių klasteris

Šiaulių pramonininkų asociacija ir VšĮ „Versli Lietuva“ inicijavo Statybos įmonių klasterio kūrimą Šiaulių regione. Pirmuose bendruose susitikimuose dalyvavo apie 20 statybos paslaugas teikiančių ir statybines medžiagas, produkciją gaminančių įmonių.

Tikslas – paskatinti kooperuotis Šiaulių ir kituose Lietuvos regionuose veikiančias statybos įmones, vykdyti bendras veiklas, tokias kaip bendra rinkodarinė veikla,  didelių projektų koordinavimas, valdymas, naujų bendrų projektų kūrimas,  inovacijų kūrimas, kompetencijos didinimas, eksporto augimas, naujų rinkų paieška ir t.t.

Statybos klasterio moderatorius Darius Lasionis po pirmųjų susitikimų teigė esąs nusiteikęs optimistiškai ir tikisi, kad prie jau diskutuojančių įmonių prisijungs dar daugiau susidomėjusių šia bendra veikla.

 

Sėkmės istorijos

Birželio mėnesį savo veiklą pradeda informacinių technologijų medicinoje klasteris, kuris siūlys naujus IT sprendimus medicinos sektoriui.

Naujienlaiškio prenumerata